Vresta in stare foarte buna.
Marimea M.
Cadou la comenzi de peste 40 de lei.
Pret: 6 lei.
A venit momentul sa ma despart de majoritatea lucrusoarelor mele. Le-am ales pe cele mai bune pentru voi. Sper sa va placa si sa le purtati cu placere. Daca va doriti sa cumparati sau aveti doar o intrebare nu ezitati sa ma contactati: dulapulfarafund@yahoo.com. Detalii despre livrare, reduceri si cadouri aici
Se afișează postările cu eticheta Veste. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Veste. Afișați toate postările
luni, 29 noiembrie 2010
miercuri, 13 octombrie 2010
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
