
Marime S.
Culoare: albastru cu gri.
Pret: 24 lei.
Pantaloni "Didi", stare foarte buna.
Pentru mai multe detalii - postare anterioara.
Impreuna 28 lei!!
A venit momentul sa ma despart de majoritatea lucrusoarelor mele. Le-am ales pe cele mai bune pentru voi. Sper sa va placa si sa le purtati cu placere. Daca va doriti sa cumparati sau aveti doar o intrebare nu ezitati sa ma contactati: dulapulfarafund@yahoo.com. Detalii despre livrare, reduceri si cadouri aici






